Awaryjne otwieranie mieszkań w Krakowie

Awaryjne otwieranie mieszkań w KrakowieZgubiłeś klucz i masz problem z dostaniem się do domu? Wezwij fachowca!

Do Pogotowia zamkowego Kraków bardzo często zgłaszają się klienci z prośbą o awaryjne otwarcie drzwi, gdyż ich klucz został skradziony lub gdzieś się zawieruszył. Awaryjne otwieranie mieszkań to również usługa, która pomaga w dostaniu się do mieszkania czy biura w momencie, kiedy klucz się ułamał i został w zamku. W obu tych przypadkach nasz ślusarz przybywa na miejsce natychmiast po wezwaniu. Możecie też nas wezwać, gdy kluczyki od samochodu się zacięły. W ofercie naszych usług ślusarskich widnieje również awaryjne otwieranie samochodów.

Precyzja działania to nasza specjalność!

To, co wyróżnia Pogotowie zamkowe w Krakowie, to precyzja, skuteczność i niska cena. Zawsze działamy w oparciu o najnowszą wiedzę i posługując się nowoczesnymi narzędziami. Nasi pracownicy nieustannie się doszkalają i zdobywają niezbędne doświadczenie oraz umiejętności. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozwiązać każdy Państwa problem z zamkiem czy drzwiami.

Oporny zamek w drzwiach? Także sobie z nim poradzimy!

W naszej ofercie znajdą też Państwo usługi ślusarskie związane z opornymi zamkami w drzwiach tradycyjnych – biurowych, mieszkalnych czy zewnętrznych. Jeśli nasz specjalista stwierdzi, że otwarcie drzwi to za mało by zapewnić sprawne działanie zamka, może zaoferować również:

Każda z tych usług wykonywana jest na miejscu i od ręki. Posiadamy oryginalne części z niezbędnymi atestami.

W trosce o Państwa potrzeby i w odpowiedzi na nie, krakowskie Pogotowie zamkowe świadczymy też usługi w zakresie otwieranie zamków w drzwiach z systemami antywłamaniowymi. Działamy w oparciu o metody bezszkodowe. Oznacza to, że nie narażamy Państwa na dodatkowe koszta związane z pomalowaniem drzwi. Ponadto prowadzimy całodobowy serwis zamków Dierre i zamków Gerda.

Potrzebujesz tanio otworzyć drzwi i dostać się do mieszkania lub samochodu? Wystarczy do na zadzwonić – tel. 696-003-003.

Awaryjne otwieranie samochodów w Krakowie

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy bezinwazyjnie

awaryjne-otwieranie-drzwi-24h-krakow

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Nie uszkadzamy zamków

montaz-wymiana-zamkow-24h-krakow

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Montujemy bezpieczne zamki

naprawa-zamkow-24h-krakow

NAPRAWA ZAMKÓW

Wszystkie typy zamków