Wymiana zamka w drzwiach Gerda

Wymiana zamka w drzwiach Gerda KrakówUszkodzony zamek w drzwiach to zwiększone ryzyko włamania!

Pogotowie zamkowe w Krakowie dba o potrzeby swoich Klientów. Codziennie przekonujemy ich do tego, że jeśli ich zamek w drzwiach zaczyna wadliwie działać, nie powinni sami podejmować prób jego naprawy. Szczególnie, gdy są to drzwi z mechanizmem antywłamaniowym.

Z doświadczenia wiemy, że pociąga to za sobą liczne niekorzystne – również finansowo – konsekwencje. Gdy zamek w drzwiach ulegnie uszkodzeniu, lepiej użyć specjalistycznych narzędzi, którymi posługują się nasi pracownicy. Wymagana jest też przy tym odrobina technicznej wiedzy, w jaką też wyposażeni są nasi specjaliści. Po przybyciu na miejsce zgłoszenia oceniają oni czy niezbędna będzie całkowita wymiana zamka w drzwiach Gerda czy jedynie jego uszkodzonego elementu.

Dysponujemy tylko oryginalnymi zamkami i częściami do nich!

Wiemy, jak ważne jest zaufanie Klienta do jego usługodawcy. Dlatego dbając o ten aspekt naszych usług ślusarskich, posiadamy dostęp jedynie do zamków oraz części renomowanych producentów. Posiadają one odpowiednie certyfikaty autentyczności oraz atesty jakości i bezpieczeństwa użytkowania.

Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że otrzymujecie zamek wykonany z materiałów wysokiej jakości, co też ma wpływ na jego bezawaryjne długotrwałe działanie. Pogotowie zamkowe Kraków wymiany zamków w drzwiach Gerda dokonuje metodą bezinwazyjną czyli nie pozostawia zarysowań czy innych uszkodzeń powierzchni drzwi lub futryny.

Kompleksowość to nasz znak specjalny!

Nasze Pogotowie zamkowe tworzy zespół doświadczonych i doskonale wykwalifikowanych ślusarzy. Oferujemy, więc Państwu kompleksowe usługi ślusarskie, tak, by nikt z Państwa nie pozostał bez pomocy. Nasza oferta to:

Polecamy Państwu wymianę zamków Gerda wykonaną przez Pogotowie zamkowe w Krakowie. Pracujmy codziennie przez całą dobę. Wystarczy zadzwonić – tel. 696-003-003.

Zapraszamy.

Awaryjne otwieranie samochodów w Krakowie

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy bezinwazyjnie

awaryjne-otwieranie-drzwi-24h-krakow

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Nie uszkadzamy zamków

montaz-wymiana-zamkow-24h-krakow

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Montujemy bezpieczne zamki

naprawa-zamkow-24h-krakow

NAPRAWA ZAMKÓW

Wszystkie typy zamków