Otwieranie zamków

Otwieranie zamków KrakówSłużymy pomocą w trudnych sytuacjach!

Ułamany klucz, zatrzaśnięcie drzwi przez niedopatrzenie czy wiele innych sytuacji związanych z utrudnionym dostępem do domu lub biura, potrafi wyprowadzić nas z równowagi. Doświadczenie Pogotowia zamkowego w Krakowie  pokazuje, że wcale nie musi tak być. Wystarczy, że natychmiast po zdarzeniu wezwiesz naszego ślusarza.

Otwieramy drzwi nawet, gdy nie masz do nich klucza!

Do naszego Pogotowia zamkowego często zgłaszają się osoby, których klucz do mieszkania lub biura zgubił się, został skradziony lub co gorsza ułamał się bądź uległ innemu zniszczeniu. Wtedy oferujemy natychmiastowe awaryjne otwarcie zamka. Nasi specjaliści posługują się w tym celu bardzo precyzyjnymi i nowoczesnymi urządzeniami. Oferujemy otwieranie zamków w drzwiach:

  • tradycyjnych,
  • z zamkami antywłamaniowymi,
  • pancernych,
  • zewnętrznych.

Naszą przewagą jest wykonywanie usługi metodą bezszkodową. Oznacza to, że nawet, jeśli drzwi są całkiem nowe lub stanowią reprezentacyjny element danego lokalu, nie niszczymy ich powierzchni. Futryny oraz zdobienia, także pozostają w stanie nienaruszonym. Dlatego z naszych usług otwierania zamków skorzystało już wielu właścicieli dużych firm.

Pomagamy też dostać się do Państwa samochodu!

Nasi fachowcy są często wzywani również do otwierania zamków w drzwiach pojazdów – nierzadko fabrycznie nowych. Otwieranie zamków Kraków w samochodach także odbywa się metodą bezinwazyjną. Dzięki temu nie narażamy klientów na dodatkowe koszta związane z usuwaniem powstałych pęknięć lakieru czy zarysowań.

Dlaczego warto nas wybrać?

Pogotowie zamkowe Kraków to nie tylko miła i fachowa obsługa, co nierzadko podkreślają nasi Klienci. To również terminowość usług. Nasi fachowcy wykonują też usługi kompleksowo. Co oznacza, że nie ograniczamy się jedynie do otwierania drzwi. Prowadzimy również całodobowy serwis zamków – od tradycyjnych, po antywłamaniowe, a także pancerne i zewnętrzne.

Oferujmy także, poza tradycyjnymi usługami ślusarskimi, sprzedaż zamków antywłamaniowych i wkładek do drzwi.

Zapraszamy do zgłaszania usterek i zamawiania usług ślusarskich drogą telefoniczną – tel. 696-003-003. Pogotowie zamkowe w Krakowie pracuj przez całą dobę.

Zapraszamy

Awaryjne otwieranie samochodów w Krakowie

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy bezinwazyjnie

awaryjne-otwieranie-drzwi-24h-krakow

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Nie uszkadzamy zamków

montaz-wymiana-zamkow-24h-krakow

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Montujemy bezpieczne zamki

naprawa-zamkow-24h-krakow

NAPRAWA ZAMKÓW

Wszystkie typy zamków