Naprawa zamków

Naprawa zamkówKrakowskie Pogotowie ślusarskie – szybkość reakcji i profesjonalizm realizacji!

Czym wyróżnia się fachowe pogotowie zamkowe? Przede wszystkim profesjonalizmem, który można poznać po staranności, skuteczności, ale również precyzji działania. Jesteśmy firmą, która wykonuje wszelkie usługi ślusarskie. Skuteczność realizacji sprawia, że nasi Klienci bez obaw powierzają nam m.in. naprawę zamków oraz wymianę zamków. Zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym w Krakowie ślusarze to fachowcy światowego formatu, którzy potrafią wykonać także awaryjne otwieranie samochodu czy mieszkania.
Zaletą naszych pracowników jest ciągłe doskonalenie umiejętności ślusarskich – pomaga w tym systematyczny udział w szkoleniach branżowych. Każdy zatrudniony ślusarz dysponuje jednak nie tylko odpowiednią wiedzą teoretyczną, ale także wystarczającym doświadczeniem pozwalającym na  szybką i profesjonalną realizację zleceń. Dodatkowym atutem naszych pracowników są nowoczesne i sprawdzone narzędzia, dzięki którym praca idzie sprawnie.

Jakie usługi ślusarskie wykonujemy?

Zakres usług świadczonych przez nasz zakład jest szeroki. Można nam zlecić zaprawę zamka lub wymianę zamków. Wykonujemy także montaż zamków. Dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy i umiejętności, jesteśmy też w stanie zdiagnozować i usunąć problem dotyczący zamków już zamontowanych. Naszym atutem jest kompleksowa obsługa Klientów – od montażu, przez naprawę i serwis zamków, po ich wymianę.
Prowadzimy serwis zamków Gerda oraz serwis zamków Dierre – najpopularniejszych na polskim rynku mechanizmów zabezpieczających przed włamaniem. Krakowskie Pogotowie zamkowe to także zespół specjalistów, którzy sprawnie przeprowadzą awaryjne otwieranie drzwi.

Dostępni o każdej porze

Pogotowie zamkowe Kraków to firma, która przyjmuje zamówienia na wykonanie usług ślusarskich przez całą dobę! Aby zamówić naprawę zamków lub inną usługę – na przykład awaryjne otwieranie mieszkań wystarczy zadzwonić – tel. 696-003-003.

Zapraszamy!
Awaryjne otwieranie samochodów w Krakowie

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy bezinwazyjnie

awaryjne-otwieranie-drzwi-24h-krakow

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Nie uszkadzamy zamków

montaz-wymiana-zamkow-24h-krakow

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Montujemy bezpieczne zamki

naprawa-zamkow-24h-krakow

NAPRAWA ZAMKÓW

Wszystkie typy zamków