Wkładki do drzwi

Wkładki do drzwi KrakówCo wpływa na sprawność drzwi w Twoim domu?

Wkładka do drzwi to jeden z najważniejszych elementów decydujących o ich sprawnym działaniu. Jeśli zamek zaczyna ciężej chodzić, to sygnał, że wkładka do drzwi uległa uszkodzeniu i niezbędna jest wtedy interwencja ślusarza.

Zamawiając usługę, jaką jest wymiana wkładek do drzwi w Krakowie nie muszą posiadać Państwo własnych elementów wymiennych. Jako zakład troszczący się o potrzeby swoich Klientów, posiadamy swobodny dostęp zarówno do całych zamków, jak i ich poszczególnych części. Pogotowie zamkowe Kraków dysponuje przy tym jedynie częściami oryginalnymi czyli zawierającymi stosowne certyfikaty jakości oraz atesty bezpieczeństwa. Dzięki temu mogą być Państwo bardziej pewni ich niezawodności oraz doskonałej jakości. Oferowane przez nas wkładki do drzwi są wykonane z wytrzymałych i dobrych jakościowo materiałów, co też ma wpływ na długość ich bezawaryjnej pracy.

Działamy na wielu płaszczyznach!

Pogotowie zamkowe w Krakowie zajmuje się nie tylko wymianą czy naprawą wkładek do drzwi. Zatrudniany przez nas zespół specjalistów posiada odpowiednie: wiedzę, umiejętności oraz dostęp do najnowszych narzędzi. Umożliwia to realizację takich dodatkowych usług ślusarskich, jak:

Nasi ślusarze nieustannie pogłębiają też swoją wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Dlatego właśnie jesteśmy jednym z częściej wzywanych firm usługowych ślusarskich na terenie Krakowa.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie niezbędne jest szybkie otwarcie zamkniętych drzwi bez użycia klucza, ale i bez niszczenia Państwa mienia. Dojeżdżamy do Klientów na obszarze całego Krakowa.

Pogotowie zamkowe w Krakowie pracuje całodobowo/7dni w tygodniu. Nasze usługi, w tym zakup i wymianę wkładek do drzwi można zamówić drogą telefoniczną – tel. 696-003-003.

Zapraszamy.

Awaryjne otwieranie samochodów w Krakowie

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy bezinwazyjnie

awaryjne-otwieranie-drzwi-24h-krakow

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Nie uszkadzamy zamków

montaz-wymiana-zamkow-24h-krakow

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Montujemy bezpieczne zamki

naprawa-zamkow-24h-krakow

NAPRAWA ZAMKÓW

Wszystkie typy zamków