Zamki antywłamaniowe do drzwi

Zamki antywłamaniowe do drzwi Sprawny zamek w drzwiach to podstawa!

Twój nowo założony zamek antywłamaniowy zaczyna sprawiać Ci problemy? Miałeś próbę włamania? Klucz w drzwiach ciężej chodzi? Nie czekaj, aż skończy się to katastrofą. Wezwij Pogotowie zamkowe Kraków, a nasi specjaliści szybko rozwiążą Twój problem.

Działamy precyzyjnie i skutecznie!

Zamki antywłamaniowe to dobrze znane naszym specjalistom systemy.  Posiadają one nieco inną konstrukcję od tradycyjnych zamków. Wymagają, więc większej precyzji oraz wyjątkowych umiejętności. Większość z nich wyposażono w dodatkowe zabezpieczenia przed przewierceniem lub innymi próbami ich sforsowania.

Nasi specjaliści wzywani są często do usługi, jaką jest wymiana zamka antywłamaniowego, który został uszkodzony lub osłabiony po próbie jego otwarcia. Często świadczymy też usługę naprawy zamków tego typu, gdyż ich użytkownik zauważył, że drzwi się zacinają lub mechanizm zamka chodzi bardziej opornie. W takim wypadku niezbędna jest szybka interwencja i dobra znajomość działania takich mechanizmów. Posiadamy przy tym dostęp do oryginalnych części, które sprowadzamy od renomowanych producentów.

Nasi fachowcy wykonują też montażu zamków antywłamaniowych, które posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty. Zarówno wymiana, jak i naprawa zamka antywłamaniowego Kraków odbywają się na miejscu u Klienta. Wykonujemy je metodą bezszkodową, co tylko pozwala nam w budowaniu zaufania u odbiorców naszych usług.

W ramach prowadzonej działalności oferujemy klientom krakowskiego Pogotowia zamkowego  sprzedaż zamków antywłamaniowych. Polecamy zarówno zamki do drzwi Gerda, jak i inne cenione na świecie mechanizmy.

Kiedy jeszcze możecie na nas liczyć?

Nasze Pogotowie ślusarskie wzywane jest także do usług polegających na:

Zajmujemy się również naprawą, montażem i wymianą zamków tradycyjnych. Nasze usługi prowadzone są całodobowo. Dla Państwa wygody pracujemy również w dni wolne od pracy i święta.

Nasze usługi można zamawiać telefonicznie – 696-003-003. Zapraszamy.

Awaryjne otwieranie samochodów w Krakowie

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy bezinwazyjnie

awaryjne-otwieranie-drzwi-24h-krakow

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Nie uszkadzamy zamków

montaz-wymiana-zamkow-24h-krakow

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Montujemy bezpieczne zamki

naprawa-zamkow-24h-krakow

NAPRAWA ZAMKÓW

Wszystkie typy zamków