Ślusarz Kraków

Awaryjne otwieranie samochodów w Krakowie

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy bezinwazyjnie

awaryjne-otwieranie-drzwi-24h-krakow

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Nie uszkadzamy zamków

montaz-wymiana-zamkow-24h-krakow

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Montujemy bezpieczne zamki

naprawa-zamkow-24h-krakow

NAPRAWA ZAMKÓW

Wszystkie typy zamków

Ślusarz Kraków Pogotowie zamkowe w Krakowie działa na rynku od wielu lat. Jesteśmy dobrze znani ze swojego profesjonalizmu. Nasi ślusarze to w pełni wykwalifikowana kadra pracowników, którzy wciąż doskonalą swoje umiejętności, technikę oraz nabywają nową wiedzę w zakresie otwierania zamków czy ich naprawy.

Radzimy sobie z zamkami każdego typu!

Nasi klienci często posiadają w swoich domach czy biurach funkcjonalne zamki antywłamaniowe. Są to mechanizmy o skomplikowanej budowie. Wymagają więc precyzji i odpowiednich metod działania. Dzięki dostępowi do nowoczesnych urządzeń, żaden zamek do drzwi Gerda nie stanowi dla nas naszych ślusarzy przeszkody. Nasi ślusarze są często wzywani również, gdy zawodzą skompilowane zamki do drzwi Dierre – montowane także w drzwiach pancernych czy  sejfach.

Nie ma też dla nas znaczenia model i rodzaj zamka. Z taką samą sprawnością naprawiamy zamki nawierzchniowe, co i wpuszczane. Zajmujemy się nie tylko usuwaniem usterek. Świadczymy równie często usługi montażu i wymiany zamków w drzwiach każdego typu, także zewnętrznych.

Prowadzimy kompleksowy serwis zamków każdego rodzaju!

Naprawa zamków tradycyjnych, jak i zmechanizmem antywłamaniowym czy zamków wpuszczanych oraz nawierzchniowychto nie jedyne usługi, jakie mogą nam Państwo zlecić. Krakowskie Pogotowie zamkowe prowadzi również kompleksowy serwis zamków każdego rodzaju. Jeśli zachodzi potrzeba wymiany zamka w drzwiach Gerda, mogą nas Państwo wezwać o każdej porze dnia i nocy. Kiedy zauważycie, że mechanizm w drzwiach pancernych się zacina, również warto zamówić usługę wymiany zamków w drzwiach Dierre. Ponadto zatrudnieni w naszej firmie ślusarze wykonują także wymianę zamków w drzwiach: Mottura, Evva, Ikon, Keso…

Zajmujemy się nie tylko wymianą całych mechanizmów, ale również wadliwie działających części. Zazwyczaj awarii ulegają wkładki do zamków. Nie polecamy samodzielnych prób ich naprawy. W ramach naszej bogatej oferty prowadzimy także sprzedaż szerokiej gamy zamków oraz wkładek do drzwi.

Otwieramy drzwi bez szkody dla mienia Klientów!

Pogotowie zamkowe Kraków oferuje także bardzo specjalistyczne usługi ślusarskie, wśród których nie mogło zabraknąć awaryjnego otwierania. Niemal codziennie nasi ślusarze wzywani są do tego typu zleceń.

Wykonujemy awaryjne otwieranie mieszkań nie uszkadzając powierzchni drzwi, znajdujących się na nich zdobień, ani futryny. Jesteśmy też pomocni, gdy chodzi o awaryjne otwieranie samochodów. W tym wypadku również działamy bezinwazyjnie, dlatego często naszymi klientami są właściciele aut całkiem nowych, służbowych, jak i limuzyn.

Zawsze dostępni

Nasza firma działa codziennie. Pracujemy 7 dni tygodniu: 6:00 – 24:00 przez cały rok Usługi ślusarskie realizowane przez Pogotowie zamkowe w Krakowie można zamawiać drogą telefoniczną – tel. 696-003-003.

Gwarantujemy wysoką jakość usług, profesjonalną realizację oraz szybki tempo pracy.

Zapraszamy!