Zamki do drzwi Gerda

Zamki do drzwi GerdaPogotowie zamkowe Kraków poleca się z szerokim pakietem usług!

Nasza firma istnieje na rynku ślusarskim od dłuższego czasu. Jesteśmy, więc przygotowani by świadczyć dla Państwa usługi, które będą odpowiedzią na najpilniejsze wezwania. Nasi fachowcy to ślusarze z wieloletnim doświadczeniem, bogatą wiedzą techniczną i teoretyczną, którzy wciąż poszerzają swoje doświadczenie i szlifują warsztat. Posiadamy też dostęp do najnowszych narzędzi, dzięki czemu zlecenia wykonują szybko, precyzyjnie usuwając zgłoszoną awarię.

Prowadzimy także sprzedaż różnorodnych mechanizmów, w tym zamków do drzwi Gerda.

Niedziałający zamek w drzwiach antywłamaniowych? Nasz fachowiec się nim zajmie!

Zamek do drzwi Gerda to obecnie najbardziej popularny system antywłamaniowy, na jaki zdecydowało się już wielu naszych klientów. Jego zadaniem jest skutecznie chronić ich dobytek przed osobami trzecimi. Dlatego tak ważne jest jego sprawne działanie.

Chociaż zamki do drzwi Gerda nie są trudne w obsłudze i posiadają gwarancję wieloletniej bezawaryjnej pracy, mogą ulec uszkodzeniu. Na przykład w wyniku zabrudzenia klucza lub wilgoci. Wtedy nasz ślusarz może zaproponować pakiet możliwych rozwiązań i wybrać z Państwem to najbardziej optymalne. Nasza oferta obejmuje kompleksowy serwis zamków antywłamaniowych. Wykonujemy następujące usługi:

Pomagamy w każdej sytuacji!

Oferta naszych usług dotyczy nie tylko uszkodzonych zamków w drzwiach. Nasi fachowcy wzywani są również do takich wypadków, jak uszkodzony klucz czy zatrzaśnięte kluczyki samochodowe. Wykonujemy wówczas:

Zachęcamy do kontaktu z krakowskim Pogotowiem zamkowym. Pracujmy przez 24 godziny na dobę. Wystarczy zadzwonić – 696-003-003!

Awaryjne otwieranie samochodów w Krakowie

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy bezinwazyjnie

awaryjne-otwieranie-drzwi-24h-krakow

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Nie uszkadzamy zamków

montaz-wymiana-zamkow-24h-krakow

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Montujemy bezpieczne zamki

naprawa-zamkow-24h-krakow

NAPRAWA ZAMKÓW

Wszystkie typy zamków