Wymiana zamka w drzwiach Mottura

Wymiana zamka w drzwiach Mottura KrakówZwiększ bezpieczeństwo swojego mienia – zamontuj zamek Mottura!

Do niedawna zamki z systemem antywłamaniowym Pogotowie zamkowe w Krakowie montowało jedynie w firmach. Dzisiaj zamki antywłamaniowe to coraz częstsza decyzja również wśród właścicieli domów czy mieszkań w blokach. Nasi fachowcy przynajmniej raz w tygodniu są wzywani do takiej usługi.

Zawsze polecamy im w pierwszej kolejności wymianę zamków w drzwiach Mottura. Są one wyposażone w specjalne zabezpieczenia przed przewierceniem oraz innymi technikami stosowanymi przez włamywaczy. Nasze Pogotowie zamkowe dysponuje tylko oryginalnymi zamkami. Należą do nich zarówno zamki wpuszczane, jak i nawierzchniowe. Naszym Klientom proponujemy także oryginalne wkładki do drzwi. Każdy z Klientów po wykonanej usłudze otrzymuje potwierdzenie autentyczności zamka. Wymiana zamka w drzwiach Mottura wykonywana jest metodą bezszkodową. Oznacza to, że po naszej interwencji na drzwiach nie pozostaną zarysowania. Nie niszczymy też futryn, ani nie uszkadzamy ozdobnych okuć na drzwiach.

Dlaczego właśnie my?

Pogotowie zamkowe Kraków tworzone jest przez zespół fachowców, których wyróżniają następujące cechy:

  • sprawność działania,
  • skuteczność,
  • profesjonalizm,
  • bogata wiedza praktyczna i teoretyczna.

Dysponujemy przy tym najnowszymi narzędziami, które ułatwiają precyzyjne, a przede wszystkim szybkie wykonanie danej usługi. Dzięki temu możemy też realizować usługi ślusarskie w sposób kompleksowy. Nasi Klienci mogą korzystać z bogatej oferty, która obejmuje:

Naszą zaletą jest też całodobowe przyjmowanie i wykonywanie zleceń. Jesteśmy do dyspozycji również w dni wolne od pracy, a także w dni świąteczne. Zachęcamy do składania zamówień na usługi wymiany zamków Mottura drogą telefoniczną696-003-003.

Zapraszamy.

Awaryjne otwieranie samochodów w Krakowie

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy bezinwazyjnie

awaryjne-otwieranie-drzwi-24h-krakow

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Nie uszkadzamy zamków

montaz-wymiana-zamkow-24h-krakow

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Montujemy bezpieczne zamki

naprawa-zamkow-24h-krakow

NAPRAWA ZAMKÓW

Wszystkie typy zamków