Zamki nawierzchniowe do drzwi

Zamki nawierzchnioweGwarantujemy sprawny montaż zamków dowolnego typu

Bezpieczeństwo Państwa mienia uzależnione jest w ogromnej mierze od wyboru właściwego rodzaju zamka do drzwi. Dobrym wyborem są zamki nawierzchniowe uznanych producentów.

Pogotowie zamkowe w Krakowie od lat zajmuje się montażem zamków tego typu. Zgłaszają się do nas zarówno właściciele mieszkań, jak i lokali biurowych. Ten typ zamków polecamy głównie do drzwi cienkich, w których problemem mogłoby się okazać zamontowanie zamków wpuszczanych.

Jak działamy?

Nasza usługa odbywa się zawsze na miejscu u Klienta. Zjawiamy się w dniu wezwania. Nasi ślusarze wyposażeni są nie tylko w odpowiednie narzędzia, które ułatwią im sprawny i szybki montaż zamka w drzwiach. Posiadają też odpowiednie do tego umiejętności. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem dbamy o potrzeby naszych Klientów. Zatrudniani przez nas specjaliści mają do swojej dyspozycji tylko oryginalne i atestowane zamki nawierzchniowe Kraków.

Krakowskie Pogotowie zamkowe świadczy też pełen zakres usług związanych z serwisem zamków. Nasza oferta to:

  • naprawa zamków nawierzchniowych – dysponujemy tylko oryginalnymi elementami,
  • wymiana zamków nawierzchniowych – metodą bezinwazyjną czyli nie uszkadzając powierzchni drzwi i nie obciążając dodatkowo w ten sposób Państwa kieszeni.

Pomagamy też w innych trudnych sytuacjach!

Zacinający się zamek, zagubiony lub zatrzaśnięty klucz, niesprawne drzwi od auta? – te problemy także rozwiązuje nasze krakowskie Pogotowie zamkowe. w tym zakresie nasi Klienci korzystają  z takich usług jak:

Nasze mocne strony to: fachowość, precyzja i skuteczność!

Pracujemy dla Państwa całodobowo przez 7 dni tygodniu – także w dni świąteczne. Wystarczy zadzwonić, aby zamówić montaż zamków nawierzchniowych – tel. 696-003-003.

Zapraszamy.

Awaryjne otwieranie samochodów w Krakowie

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy bezinwazyjnie

awaryjne-otwieranie-drzwi-24h-krakow

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Nie uszkadzamy zamków

montaz-wymiana-zamkow-24h-krakow

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Montujemy bezpieczne zamki

naprawa-zamkow-24h-krakow

NAPRAWA ZAMKÓW

Wszystkie typy zamków