Awaryjne otwieranie samochodu Kraków

Awaryjne otwieranie samochodu Kraków

Samochód nie chce się otworzyć? Wezwij Pogotowie ślusarskie!

Auto, także to prosto z salonu, potrafi dostarczyć swojemu właścicielowi wielu kłopotów, na przykład utrudniając mu dostanie się do wnętrza pojazdu. Wtedy należy wezwać Pogotowie zamkowe, które w kilka chwil upora się z problemem. Nasi ślusarze wzywani są niemal codziennie do usługi awaryjnego otwierania samochodów. Korzystają z niej najczęściej osoby, które zatrzasnęły kluczyki auta w jego wnętrzu. Awaryjne otwieranie aut sprawdza się również wtedy, gdy kluczyk nie działa poprawnie lub się złamał. Nasi eksperci przybywają na miejsce zgłoszenia w kilka chwil. Otwieranie aut w  wykonaniu pracowników krakowskiego Pogotowia zamkowego odbywa się zawsze metodą bezinwazyjną. Oznacza to, że otwierając zamek nie uszkadzają karoserii. Usługę może, więc zamówić także właściciel auta służbowego.

Kompleksowe usługi ślusarskie? To właśnie my!

W trosce o Państwa wygodę prowadzimy kompleksowe usługi ślusarskie. Jest to możliwe dzięki programowi szkoleń, na które regularnie są wysyłani nasi pracownicy. Dzięki temu zdobywają oni wiedzę niezbędną też do działań takich, jak:

  • awaryjne otwieranie mieszkań – metodą bezszkodową czyli nie wywarzając drzwi, ani nie uszkadzając ich powierzchni czy futryny;
  • naprawa, montaż i wymiana zamków – każdego typu.

Zamek się zacina? Na to też mamy metody!

Nasi specjaliści świadczą też usługi związane z niesprawnymi mechanizmami zamków antywłamaniowych. Pogotowie zamkowe Kraków prowadzi całodobowy serwis zamków Dierre i serwis Gerda – najbardziej popularnych obecnie systemów antywłamaniowych, jakie stosują nie tylko właściciele biurowców, ale także prywatnych mieszkań. Takie zamki to mniejsze ryzyko włamania i utraty czy zniszczenia wartościowych przedmiotów. Musi, więc działać bezawaryjnie. Wymieniamy oraz naprawiamy zamki tego typu, gdyż posiadamy niezbędne narzędzia oraz wiemy, jak działają takie systemy. Możecie nam też zlecić montaż zamków w drzwiach zewnętrznych i wewnętrznych. Prowadzimy usługi całodobowe. Jesteśmy do dyspozycji również w dni wolne od pracy i święta. Realizowane przez Pogotowie zamkowe w Krakowie usługi ślusarskie można zamawiać telefonicznie – tel. 696-003-003. Zapraszamy!

 

Awaryjne otwieranie samochodów w Krakowie

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy bezinwazyjnie

awaryjne-otwieranie-drzwi-24h-krakow

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Nie uszkadzamy zamków

montaz-wymiana-zamkow-24h-krakow

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Montujemy bezpieczne zamki

naprawa-zamkow-24h-krakow

NAPRAWA ZAMKÓW

Wszystkie typy zamków