Wkładki do zamków

Wkładki do zamków KrakówPodnieś bezpieczeństwo Twojego mieszkania lub biura!

Zdecydowana większość naszych Klientów to osoby, które decydują się na montaż zamków antywłamaniowych za naszym pośrednictwem. W ten sposób podnoszą bezpieczeństwo swoich mieszkań oraz lokali, w których prowadzą biznes. To całkowicie uzasadniona decyzja.

Niekiedy jednak zamek w ich drzwiach przestaje prawidłowo pracować. To znak, że najprawdopodobniej usterce uległa wkładka do zamka. Zamiast samodzielnych napraw, które mogą tylko pogłębić powstałe uszkodzenie, lepiej wezwać specjalistów z Pogotowia zamkowego w Krakowie, którzy wyeliminują problem przy użyciu odpowiednich narzędzi i wiedzy na temat działania danego zamka. Wkładki do zamków to delikatne elementy i dlatego trzeba się z nimi odpowiednio obchodzić. Tylko osoba doświadczona – jak nasz ślusarz – jest w stanie przeprowadzić konieczną naprawę nie uszkadzając innych fragmentów zamka czy nawet samych drzwi.

Świadczymy też inne usługi ślusarskie!

Krakowskie Pogotowie zamkowe dba o potrzeby swoich Klientów. Dlatego wysyłamy nieustannie swoich pracowników na doszkalające kursy, podnoszące ich kwalifikacje i uzupełniające już posiadaną wiedzę. W ten sposób mogą oni interweniować również w takich przypadkach, jak:

W obu przypadkach sięgamy po metody bezinwazyjne czyli nie powodujemy uszkodzeń powierzchni drzwi, ani karoserii czy lakieru Państwa pojazdów. Ponadto prowadzimy kompleksowy serwis zamków tradycyjnych, jak i tych z systemem antywłamaniowym, jak zamki Gerda czy Dierre. Wykonujemy w tym zakresie usługi, takie jak:

Mamy przy tym dostęp do własnych oryginalnych zamków oraz części wymiennych. Pogotowie zamkowe w Krakowie prowadzi sprzedaż wysokiej jakości mechanizmów, w tym: wkładek do drzwi czy zamków antywłamaniowych.

Usługi realizujemy całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Pracujemy także w święta. Wystarczy zadzwonić – tel. 696-003-003.

Zapraszamy.

Awaryjne otwieranie samochodów w Krakowie

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy bezinwazyjnie

awaryjne-otwieranie-drzwi-24h-krakow

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Nie uszkadzamy zamków

montaz-wymiana-zamkow-24h-krakow

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Montujemy bezpieczne zamki

naprawa-zamkow-24h-krakow

NAPRAWA ZAMKÓW

Wszystkie typy zamków