Wkładki do zamków

Awaryjne otwieranie samochodów w Krakowie

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy bezinwazyjnie

awaryjne-otwieranie-drzwi-24h-krakow

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Nie uszkadzamy zamków

montaz-wymiana-zamkow-24h-krakow

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Montujemy bezpieczne zamki

naprawa-zamkow-24h-krakow

NAPRAWA ZAMKÓW

Wszystkie typy zamków

Wkładki do zamków KrakówPodnieś bezpieczeństwo Twojego mieszkania lub biura!

Zdecydowana większość naszych Klientów to osoby, które decydują się na montaż zamków antywłamaniowych za naszym pośrednictwem. W ten sposób podnoszą bezpieczeństwo swoich mieszkań oraz lokali, w których prowadzą biznes. To całkowicie uzasadniona decyzja.

Niekiedy jednak zamek w ich drzwiach przestaje prawidłowo pracować. To znak, że najprawdopodobniej usterce uległa wkładka do zamka. Zamiast samodzielnych napraw, które mogą tylko pogłębić powstałe uszkodzenie, lepiej wezwać specjalistów z Pogotowia zamkowego w Krakowie, którzy wyeliminują problem przy użyciu odpowiednich narzędzi i wiedzy na temat działania danego zamka. Wkładki do zamków to delikatne elementy i dlatego trzeba się z nimi odpowiednio obchodzić. Tylko osoba doświadczona – jak nasz ślusarz – jest w stanie przeprowadzić konieczną naprawę nie uszkadzając innych fragmentów zamka czy nawet samych drzwi.

Świadczymy też inne usługi ślusarskie!

Krakowskie Pogotowie zamkowe dba o potrzeby swoich Klientów. Dlatego wysyłamy nieustannie swoich pracowników na doszkalające kursy, podnoszące ich kwalifikacje i uzupełniające już posiadaną wiedzę. W ten sposób mogą oni interweniować również w takich przypadkach, jak:

W obu przypadkach sięgamy po metody bezinwazyjne czyli nie powodujemy uszkodzeń powierzchni drzwi, ani karoserii czy lakieru Państwa pojazdów. Ponadto prowadzimy kompleksowy serwis zamków tradycyjnych, jak i tych z systemem antywłamaniowym, jak zamki Gerda czy Dierre. Wykonujemy w tym zakresie usługi, takie jak:

Mamy przy tym dostęp do własnych oryginalnych zamków oraz części wymiennych. Pogotowie zamkowe w Krakowie prowadzi sprzedaż wysokiej jakości mechanizmów, w tym: wkładek do drzwi czy zamków antywłamaniowych.

Usługi realizujemy całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Pracujemy także w święta. Wystarczy zadzwonić – tel. 696-003-003.

Zapraszamy.