Zamki wpuszczane do drzwi

Zamki wpuszczane KrakówWybierz solidny zamek i śpij spokojnie!

Solidny zamek w drzwiach wzmacnia poczucie bezpieczeństwa właścicieli czy mieszkańców danego lokalu. Do naszego Pogotowia zamkowego w Krakowie zgłasza się wielu Klientów z zapytaniem o to, jaki zamek w drzwiach sprawdzi się najlepiej. Polecamy wtedy zamki wpuszczane renomowanych producentów.  Zachęcamy przy tym do wyboru zamków antywłamaniowych. W odróżnieniu od tradycyjnych posiadają one specjalne zabezpieczenia przed próbą ich sforsowania.

Montaż zamków wpuszczanych od ręki!

Nasze krakowskie Pogotowie ślusarskie wzywane jest często do montażu zamków wpuszczanych. Świadczona usługa odbywa się tego samego dnia, w którym złożone zostało wezwanie. Dysponujemy własnymi zamkami. Są to oryginalne, zamki wpuszczane ze specjalnymi atestami bezpieczeństwa i certyfikatami potwierdzającymi ich autentyczność.

Gdy zamek przestaje sprawnie działać

Nawet najsprawniej zamontowany zamek może przestać sprawnie działać. Ma na to wpływ szereg czynników, a przede wszystkim częstotliwość użytkowania oraz upływający czas. Jeśli zauważycie Państwo, że zamek w drzwiach zaczyna ciężej chodzić lub zacina się, jak najszybciej wezwijcie naszego pracownika. Tylko szybka reakcja może uchronić Państwa dobytek przed niepowołanymi osobami.

Nasza firma, poza tradycyjnymi usługami ślusarskimi oferuje w sprzedaży szeroki wachlarz różnorodnych zamków, w tym:

W naszym Pogotowiu zamkowym Kraków można także kupić zamki do drzwi Gerda oraz inne, popularne mechanizmy.

Pomagamy też właścicielom aut nowych i używanych!

Zatrudniani przez nas ślusarze to wszechstronni fachowcy. Wykonują oni nie tylko montaż zamków wpuszczanych Kraków czy ich naprawę. Często są też wzywani do interwencji polegających na awaryjnym otwarciu samochodu, w którym zatrzaśnięto kluczyki lub których zamek uległ awarii. usługa wykonywana jest metodą bezinwazyjną czyli nasz pracownik nie uszkodzi karoserii ani nie dokona innego zniszczenia Państwa pojazdu.

Pracujemy całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do telefonicznego zamawiania usług w krakowskim Pogotowiu zamkowym – tel. 696-003-003.

Zapraszamy.

Awaryjne otwieranie samochodów w Krakowie

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy bezinwazyjnie

awaryjne-otwieranie-drzwi-24h-krakow

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Nie uszkadzamy zamków

montaz-wymiana-zamkow-24h-krakow

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Montujemy bezpieczne zamki

naprawa-zamkow-24h-krakow

NAPRAWA ZAMKÓW

Wszystkie typy zamków