Wymiana zamka w drzwiach Dierre

Wymiana zamka w drzwiach Dierre KrakówPomagamy zabezpieczać Państwa mienie!

Kradzież z włamaniem to mało przyjemna sytuacja. Dlatego lepiej zadbać o swoje bezpieczeństwo montując w drzwiach odpowiedni zamek, którego mechanizm powstrzyma nieproszonych gości. W takich sytuacjach Pogotowie zamkowe w Krakowie doradza swoim klientom montaż i wymianę zamków w drzwiach Dierre. To zamki antywłamaniowe, które dodatkowo posiadają specjalną ochronę przed próbą przewiercenia. Oferowane przez nasz zakład usługowy zamki posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich autentyczność. Są też wyposażone w odpowiednie atesty świadczące o ich wysokiej jakości. Dlatego też zamki Dierre rekomendujemy, jako naprawdę skuteczne i trwałe.

Jak wykonujemy swoje usługi?

Wymiana zamka w drzwiach Dierre to usługa, która zwiększa poczucie bezpieczeństwa u naszych Klientów. Dodatkową zaletą jest fakt, że nasz fachowiec działa przy tym bezszkodowo czyli nie pozostawia zarysowań na powierzchni drzwi – często są to drzwi nowe lub świeżo malowane bądź z ozdobnymi okuciami. Nasi pracownicy nigdy ich nie niszczą. Jest to możliwe dzięki precyzyjnemu działaniu przy użyciu specjalistycznych narzędzi oraz odpowiedniego sprzętu. Zatrudnieni w krakowskim Pogotowiu zamkowym ślusarze  są też odpowiednio przeszkoleni pod kątem tego typu zadań.

Wymieniamy nie tylko zamki w drzwiach

Oferta, jaką posiada Pogotowie zamkowe Kraków to szeroki pakiet usług ślusarskich. Dzięki temu, zwiększa się zakres naszych interwencji. Niemal każdego dnia pracownicy są wzywani do takich usług jak:

Swoje usługi świadczymy całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Pracujemy także w święta!

Wymianę zamków do drzwi Dierre oraz inne usługi ślusarskie w Pogotowiu zamkowym Kraków można zamówić telefonicznie – tel. 696-003-003.

Zapraszamy.

Awaryjne otwieranie samochodów w Krakowie

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy bezinwazyjnie

awaryjne-otwieranie-drzwi-24h-krakow

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Nie uszkadzamy zamków

montaz-wymiana-zamkow-24h-krakow

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Montujemy bezpieczne zamki

naprawa-zamkow-24h-krakow

NAPRAWA ZAMKÓW

Wszystkie typy zamków