Awaryjne otwieranie

Awaryjne otwieranie KrakówTwoje drzwi pod dobrą całodobową opieką!

Zatrzaśnięte drzwi i to z kluczami w środku albo nagłe ułamanie klucza zanim udało się nim otworzyć drzwi – iluż z Państwa doświadczyło tych przykrych incydentów? Nie należy jednak wtedy wpadać w panikę, a jedynie złapać za telefon i zadzwonić po nasze krakowskie Pogotowie ślusarskie.

Wysłany przez nas pracownik wykona dla Państwa awaryjne otwieranie drzwi, posługując się przy tym odpowiednimi narzędziami. Z naszej usługi korzystają nie tylko osoby prywatne. Często awaryjne otwieranie zamków jest zamawiane przez właścicieli firm i lokali biurowych. Nasi pracownicy zjawiają się wtedy najszybciej, jak to tylko możliwe i to bez względu na porę dnia. Pogotowie zamkowe świadczy swoje usługi całodobowo. Usługa przeprowadzana jest też niezwykle szybko, dzięki czemu nie ucierpi na tym Państwa biznes.

Bezinwazyjne otwieranie drzwi to nasza specjalność!

Z usług Pogotowia zamkowego w Krakowie skorzystało już wielu zadowolonych Klientów. Wśród nich byli również właściciele nowych mieszkań i reprezentacyjnych lokali biurowych. Zależało im nie tylko na czasie i profesjonalizmie. Nasza usługa awaryjnego otwierania drzwi wykonywana jest całkowicie bezszkodowo. W praktyce oznacza to, że na powierzchni drzwi nie pozostają żadne ślady naszej interwencji, co dla tej grupy Klientów miało kluczowe znaczenie.

Otwieramy zamki każdego rodzaju!

Zatrudniani przez nas ślusarze są regularnie wysyłani na kursy doszkalające. Dzięki temu nabywają większego doświadczenia oraz zdobywają wiele nowych umiejętności. Pozwoliło nam to rozszerzyć ofertę pogotowia o otwieranie zamków również z mechanizmem antywłamaniowym. Obsługujemy również zamki w drzwiach pancernych i sejfach.

Świadczymy też inne usługi ślusarskie od ręki!

Nasze doświadczenie pokazało, że nie tylko zamki w drzwiach mieszkalnych ulegają awarii. Podobne problemy miewają właściciele aut. Dlatego też do nich kierujemy awaryjne otwieranie zamków w samochodach. Posługujemy się tu również metodą bezinwazyjną. Wiemy też ile problemów nastręczają niesprawne zamki w drzwiach. Nasza oferta obejmuje, więc i takie usługi, jak:

Co więcej, Pogotowie zamkowe Kraków prowadzi także sprzedaż różnego rodzaju mechanizmów, w tym: zamków antywłamaniowych czy wkładek do drzwi.

Zachęcamy do całodobowego zamawiania usług – tel. 696-003-003.

Zapraszamy.

 

Awaryjne otwieranie samochodów w Krakowie

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy bezinwazyjnie

awaryjne-otwieranie-drzwi-24h-krakow

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Nie uszkadzamy zamków

montaz-wymiana-zamkow-24h-krakow

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Montujemy bezpieczne zamki

naprawa-zamkow-24h-krakow

NAPRAWA ZAMKÓW

Wszystkie typy zamków