Montaż i wymiana zamków

Montaż i wymiana zamków

Zamek w drzwiach się zacina? Nie czekaj – reaguj!

Zamki w drzwiach nawet renomowanych producentów, mogą z czasem zacząć gorzej funkcjonować. Wtedy warto wezwać dobre krakowskie Pogotowie zamkowe. Wysłany przez nas ślusarz zdiagnozuje problem oraz przy użyciu najnowszych narzędzi i technik, usunie powstałą awarię. Oferujemy takie usługi, jak:

Dzięki odpowiedniej wiedzy montowanie zamków czy ich naprawa, odbywają się zawsze bez uszkadzania powierzchni drzwi czy futryny. Nie narażamy w ten sposób naszych Klientów na dodatkowe koszta związane z ich naprawą czy malowaniem.

Masz zamek antywłamaniowy? Też Ci pomożemy!

Pracownicy Pogotowia zamkowego w Krakowie są regularnie wysyłani na szkolenia i kursy doszkalające. Dzięki temu zdobywają nowe umiejętności i poszerzają wiedzę w zakresie stosowanych technik ślusarskich. Nie stanowią dla nich tajemnic ani zamki Gerda, ani też zamki Dierre – często montowane w sejfach czy drzwiach pancernych. Takie usługi też dla Państwa wykonujemy i jesteśmy do nich często wzywani. Nasi klienci cenią nas za bezszkodowe i szybkie działanie.

Drzwi nie chcą się otworzyć? Wezwij nas!

Nasze usługi ślusarskie obejmują też pomoc w sytuacjach nagłych, takich jak zatrzaśnięcie drzwi. Wtedy świadczymy dla Państwa awaryjne otwieranie drzwi bez ich niszczenia. Z naszej oferty, mogą też skorzystać osoby, których klucze się zgubiły, bądź ułamały w trakcie otwierania.

Jesteśmy też do dyspozycji właścicieli samochodów. Dla nich wykonujemy bezinwazyjne awaryjne otwieranie samochodów każdego typu i modelu. Obsługujemy auta osobowe, jak i ciężarowe, limuzyny oraz samochody służbowe, a także pojazdy nowe, jak i starszych roczników. Państwa pojazd nie zostanie uszkodzony w żaden sposób, gdyż działamy skutecznie, ale delikatnie i niezwykle precyzyjnie.

Pogotowie zamkowe Kraków pracuje całodobowo przez 7 dni w tygodniu! Zachęcamy do zamawiania naszych usług drogą telefoniczną – 696-003-003.

Zapraszamy!

 

Awaryjne otwieranie samochodów w Krakowie

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy bezinwazyjnie

awaryjne-otwieranie-drzwi-24h-krakow

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Nie uszkadzamy zamków

montaz-wymiana-zamkow-24h-krakow

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Montujemy bezpieczne zamki

naprawa-zamkow-24h-krakow

NAPRAWA ZAMKÓW

Wszystkie typy zamków