Pogotowie ślusarskie Kraków

Pogotowie ślusarskie KrakówPogotowie ślusarskie w Krakowie – gotowe na każde wezwanie!

Pogotowie zamkowe w Krakowie oferuje swoim klientom pełen zakres usług ślusarskich od drobnych napraw, po bardziej skomplikowane zlecenia. Nasza oferta została tak skonstruowana, by mogli Państwo zgłosić się do nas z każdym problemem. Do każdej zleconej usługi podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i starannością.

Co oferujemy?

Nasi specjaliści najczęściej wzywani są do usług polegających na otwieraniu zatrzaśniętych drzwi. Awaryjne otwieranie mieszkań, biur, a nawet drzwi do Państwa posesji, to nasza specjalność. Usługa wykonywana jest bezinwazyjnie. Działamy szybko i skutecznie. Mogą nam też Państwo zlecić awaryjne otwieranie drzwi antywłamaniowych.

Nasi specjaliści posiadają odpowiednie do tego celu narzędzia, jak i wiedzę oraz umiejętności. Możecie być też spokojni o stan swoich drzwi, gdyż na pewno ich nie uszkodzimy. Wykonujemy również awaryjne otwieranie samochodów – także metodą bezszkodową. Dzięki temu mogą Państwo zgłosić się do nas również wtedy, gdy kłopot sprawia dostanie się do auta nowego czy służbowego – jego karoseria nie będzie nosiła śladów naszej interwencji.

Niedziałający zamek w drzwiach? Nasi fachowcy mają na to swoje sposoby!

Do krakowskiego Pogotowia zamkowego zgłaszają się nierzadko klienci, których problemem jest niesprawny, zacinający się zamek w drzwiach nie zapewniający odpowiedniego poczucia bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdą Państwo również fachowe usługi w zakresie:

Działamy całodobowo!

Pogotowie zamkowe Kraków jest do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, gdyż wiemy z doświadczenia, że zamki potrafią się zepsuć, a klucze zatrzasnąć lub zgubić bez względu na porę dnia. Zadzwoń i sprawdź nasze ceny – Zapraszamy! tel. : 696-003-003.